+90 5300101552

Sosyal Medyada Biz}

Editörlük HizmetleriSeo uyumlu, özgün verdiğiniz bilgiler doğrultusunda makale yazıyoruz.

Siparişinizin içeriğine ve kelime sayısına oranla özel fiyat verilmektedir.

Genellikle bir gün içerisinde teslim edilmektedir.

Makale Hizmeti Sitenize Ne Katacak?

Yazılan yazıların konuşma dili ile değil belirli bir kurallar çerçevesinde yapılması gerekiyor. Bu kuralların öğrenilebilmesi için aylar bazen de yıllar gerekiyor. Kullanılan başlığın içeriği, yazı içerisinde kullanılacak anahtar kelimenin konumu gibi daha pek çok kriter yazınızı Google standartlarına uygun hale getiriyor. Sunduğumuz profesyonel makale hizmeti ile saatlerce içerik hazırlamak ile uğraşmayacaksınız onlarca yazar tarafından hazırlanan içerikler daha siz evinize gitmeden hazır olacak. Peki doğru makale hizmeti siteye ne katar? İşte cevabı;

 1. Makalenin anahtar kelime ve SEO odaklı bir şekilde yazılması Google tarafından içeriğin anlaşılmasını sağlar.
 2. Google Türkçe olarak içeriğinizin ne anlama geldiğini anlamadığından sunduğu algoritma ile makalenin diğerlerinden daha üst sırada görülmesini sağlar.
 3. SEO denilen sistem bu Google algoritması sonrası ortaya çıktı.
 4. Siteye gelen ziyaretçiler sitenin konusunu iyi bir şekilde anlaması halinde sitenizde daha uzun süre vakit geçirir.
 5. Bu vaktin uzaması Google tarafından sitenizin sevildiğinin anlaşılması ve üst sıralara çıkarılması anlamı taşır.

Marka Kalitesi İyi Bir Makale İle Oluşur

Sanal ortamda marka değeri taşımak fiziksel ortama göre daha zor olur. Bunun en büyük sebebi kendinizi konuşarak anlatamıyor olmanızdır ancak bu durumun üstesinden gelmek için iyi bir makale hazırlamanız yeterli olur. Size sunacağımız makale hizmeti her biri alanında uzman ekipler tarafından yazılarak sizi en kısa ancak en anlamlı şekilde tanıtmayı sağlıyor. İyi bir makale ile markalaştırmak şu şekilde sağlanır;

 1. Makalenin konusu karmaşık değil ziyaretçinin ilk okumaya başladığı andan itibaren anlaşılır olmalı,
 2. Henüz konunun başındayken sizin neyden bahsettiğinizi anlamalı,
 3. Makale bitiminde sitenin amacı ve hedefleri, ziyaretçi tarafından iyi bir şekilde anlaşılmalı,
 4. Sıkıcı bir görünüme değil kolay okunmayı sağlayan ara başlık ve maddelendirmelerin kullanılması gerekir.

Bu şekilde sunduğumuz hizmet ile web siteniz Google tarafından oldukça iyi bir izlenime sahip olur.

Ayrıca ürün girilmesi yada yüksek sayıda makale girilmesi büyük emek ve oldukça fazla zaman gerektiren bir iş olduğu için genellikle site sahipleri bu işler ile uğraşacak zamana sahip olmuyorlar. Firmamız tamamen bu alanda hizmet verdiği için site sahiplerinin geriye yaslanarak içeriklerin düzenli ve bol miktarda girmesi sorumluluğunu uzman kişilere emanet edebilir.

Ayrıca makale hizmetimiz belirli mesleklerde uzman kişiler tarafından hazırlandığı için site konusunda uzman olan kişiler teknik bilgi ve detay vererek yazımı gerçekleştiriyor. Site konusu ile uyumlu bir mesleğe sahip olunmaması durumunda  konu üzerine uzun araştırmalar yapılarak en doğru bilginin ziyaretçilere ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Makale Hizmeti Markanıza Estetik Bir Vitrin Oluşturur

Mucizefikir Dijital Pazarlama Ajansı, verdiği makale hizmeti ile markanızın ürün ve hizmetlerinin iyi bir vitrinde sergilenmesini garanti eder. Çünkü internet sitenize eklenen her makale, firmanızın verdiği her bir hizmet ve ürettiği her bir ürün için ayrı bir vitrin dizayn etmek gibidir. Bu vitrin, ne kadar şeffaf, anlaşılır ve estetik olursa müşterilerinizin ilgisini de aynı oranda çeker. İlgisini çektiğiniz internet kullanıcılarının sitenizde daha fazla vakit geçirmesi ise sitenizin Google bünyesinde daha sık görünmesine ve böylece daha fazla tıklanmasına yol açar. Bu şekilde markanız, tercih edilen, bilinen seçili markalar arasında yerini alırken müşteri kitleniz de artar.

Firmanızın görünürlüğünü sağlamak ve seçkin bir firma olarak kalmak, aldığınız kaliteli makale hizmeti ile mümkündür. Aksi takdirde karmaşık, ürünü ve hizmeti müşteriye tanıtamayan, gözü ve zihni yoran makalelerle kişileri, web sitenizde tutmanız mümkün değildir. İyi bir makale hizmeti, sizin için algılanması kolay, açık ve estetik bir vitrin inşa ederken aynı zamanda bu vitrinde sergilenen her bir ürün ve hizmet hakkında kapsamlı bilgi sunar. İşte bu sonuca ulaşmak için makale yazarken araştırma yaptığımız ve uygulanmasına dikkat ettiğimiz adımlar şunlardır:

 1. Hakkında yazmamızı istediğiniz ürün veya hizmetin piyasadaki yeri nedir, olması gereken yer neresidir?
 2. Bu ürün veya hizmet kime hitap ediyor?
 3. Bu ürün veya hizmete müşterinin ihtiyacı neden vardır?
 4. Markanızın kişilerin bu ihtiyacını karşılayacağını en iyi şekilde nasıl anlatabiliriz?
 5. Kişilerin ürün veya hizmetinize ulaşımı en kolay ve açık şekilde nasıl ifade edilir?

Bu yüksek standartlarda kaliteli bir makale hizmeti için bizimle iletişime geçmek, yapmanız gereken tek şey.