+90 5300101552

Sosyal Medyada Biz}

Sıkça Sorulan Sorular

AKLINIZDA SORU İŞARETİ KALMASIN
Siz değerli ziyaretçilerimiz için sıkça karşılaştığımız soruları derledik ve cevapları ile birlikte bilginize sunduk.
Sosyal medya işim için ne kadar gerekli?
Günümüzde bir çok büyük firmanın gerekli sosyal medya alanlarında yerini hepimiz oldukça iyi biliyoruz. Burada firmanın ücretsiz bir şekilde tanıtımını sağlamak amacıyla insanlara erişiyoruz. Tanıtım dışında insanların firmanız hakkında olumlu yada olumsuz geri dönüşlerini kaale alarak onlara gerekli cevapları vermeliyiz.
Sponsorlu reklamların faydası nedir?
Gerek sosyal medya olsun gerekse Google & Yandex reklamları olsun istediğiniz bütçe ile hedef kitle seçilerek markanızı seçtiğiniz (Beğeni, takipçi, mesaj, profil ziyareti, site trafiği...) seçenekler doğrultusunda reklamlarınız paylaşılır. Bu sayede geri dönüt alınır.
Hangi sosyal medya alanlarında bulunmalıyım?
Burada önemli olan husus çalıştığınız sektörün ne olduğuyla alakasıdır. Örneğin bir hukuk bürosu instagram'da bulunması yanlış bir örnektir. Çünkü bildiğimiz gibi İnstagram sadece fotoğraf ve video paylaşım platformudur. Bu yüzden bu hukuk bürosunun Facebook, Twitter, Linkedin gibi platformlarda bulunması onları daha verimli hale getirecektir.
Kişiye özel paket oluşumu mevcutmu?
Paketlerimiz standarttır. Fiyatlar konusunda piyasa analizi yaparak en taban fiyatları vermekteyiz.
Paket değişikliği yapabilir miyiz?
Satın almış olduğunuz paket aynı kategoride bulunan farklı bir paket ile sunulan paketi hizmet gün sayısına bölerek fazla verdiğiniz ücret değişiklik yaptığınız paket bir üst paket ise yeni pakete ilave edilerek işlemlere devam edilir. Tersi bir durum ise ödediğiniz fazla ücret iade edilir.
Satın aldığımız ürün ile ilgili destek oluyor musunuz?
Tabi ki, satın almış olduğunuz ürünlerde karşılaştığınız durumlarda ücretsiz destek oluyoruz. Destek hizmetimiz satın almış olduğunuz ürün ile sınırlıdır. Yani, sadece aldığınız paketten kaynaklanan sorunlara çözümler buluyoruz. Teknik destek hizmetini WhatsApp aracılığıyla sunmaktayız.
Satın almış olduğum paketi iade istiyebiliyor muyum?
Hayır, böyle bir durum söz konusu değildir. Çünkü yaptığımız işler her hangibir elle tutulur ürün olmadığı için bu durum hiç bir paketimizde geçerli değildir.
Sunduğunuz paketler dışında ilgi alanınız olan her hangibir iş yapıyor musunuz?
İsteğinize göre ücretli olarak yardımcı oluyoruz.